niedziela, 9 marca 2014

Koniec pierwszej części


   Moi drodzy, w związku z tym, iż 19 rozdział jest ostatnim w pierwszej części opowiadania, ogłaszam małą przerwę w publikowaniu kolejnych rozdziałów, natychmiast po opublikowaniu rozdziału 20, już w derugiej części, na nowym blogu. Nie jestem w stanie obecnie powiedzieć, jak długa będzie ta przerwa, ale postaram się, żeby nie trwała więcej niż miesiąc. Czas ten jest mi potrzebny na opracowanie bloga z częścią drugą, dobranie szaty graficznej i dogranie innych technicznych spraw.
   Mam również w planach utworzenie bloga autorskiego, gdzie będę informował o nowych częściach, rozdziałach i innych ciekawostkach. Co powiecie na ten pomysł? Sprawdzi się, czy raczej dać sobie z nim spokój?
   O otwarciu bloga i kolejnych rozdziałach będę powiadamiał na Google+, Twitterze i moich stronach na Facebooku. Dziękuję za wszystkie komentarze (te miłe jak również te krytyczne), za wierne trwanie przy mnie i wspieranie mnie w pisaniu, jak również za 9594 odsłon bloga. Dla takich czytelników warto pisać i stale podnosić poprzeczkę. Jeszcze raz dziękuję i do poczytania na kolejnym, czwartym już blogu.
   Z poważaniem,
   Karoru.
Poniżej linki :
Facebook fanpage
Twitter
Facebook krwawe żniwa

2 komentarze:

 1. Zrób tego autorskiego bloga, bo Twoje nowe posty się nie wyświetlają w aktualnościach i trzeba mieć oko na Twój opis z gadu :)
  Gratuluję skończenia części (którą sama muszę w końcu skończyć czytać) i życzę dużo weny na drugą !

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,
  bardzo dobry pomysł z tym autorskim blogiem, popieram go, no i życzę multum weny...
  Pozdrawiam serdecznie Basia

  OdpowiedzUsuń